Kontakta oss

Här finner du namn och telefonnummer till vår administrativa personal. Söker du en chaufför eller maskinist var vänlig kontakta växeln.

HNT Schakt & Transport AB
Älvdalsgatan 1
262 73 Ängelholm

Telefon växel: 0431-44 68 30
Fax Transport: 0431-44 68 33
Fax Ekonomi: 0431-41 15 66
E-post: info@hnt.se

Ledning





Håkan Nilsson
VD
0431-44 91 95
070-976 32 01
hakan@hnt.se

Mattias Nilsson
Vice VD
0431-44 91 96
070-976 32 02
mattias@hnt.se

Jennie Jönsson
HR-personal
0431-44 91 98
076-135 11 44
jennie@hnt.se

Karina Borg Larsen
Ekonomi
0431-44 68 30
076-135 11 94
karina@hnt.se

Helena Nilsson Rhudin
Verksamhetsutveckling
0431-44 56 42
076-135 11 99
helena.nilsson@hnt.se

Daniel Andersson
Transporter
Bygg & Aläggning

0431-44 91 91
070-976 47 59
daniel@hnt.se

Stefan Andersson
Transporter
0431-44 91 93
070-976 44 60
stefan@hnt.se

 

Transportledning

Peter Wester
Bygg & Anläggning
0431-44 56 45
076-135 11 01
peter@hnt.se

Tomas Joehns
Industri & Livsmedel - Flak
0431-44 91 94
076-135 11 40
tomas@hnt.se

Sarah Nordström - Föräldraledig
Industri & Livsmedel - Flak

0431-44 56 30
076-135 11 55
sarah@hnt.se

Mike Braun
Industri & Livsmedel - Flak
0431-44 56 55
076-135 11 95
mike@hnt.se

 
 
 
 
 
 
 
 

Sandra Palmér
Jordbruk - Flak
018-101 320
076-135 11 59
sandra@hnt.se

Ing-Marie Svensson
Jordbruk - Flak
0431-44 56 46
070-912 32 60
ingmarie@hnt.se

Andreas Menschik
Jordbruk - Flak
0431-44 56 47
076-135 11 06
andreas@hnt.se

Karl Andersson
Jordbruk - Flak
0431-44 56 58
076-135 11 50
karl@hnt.se

Helena Erlandsson
Jordbruk - Tank
0431-44 56 52
076-135 11 41
helena@hnt.se

Maria Raihle Dufva
Jordbruk - Flak
0431-44 56 30
076-135 11 98
maria@hnt.se

Janna Gunnarsson
Bulk - Foder
0431-44 56 48
076-135 11 07
janna@hnt.se

Matilda Lindblad
Transportledare

076-135 11 96
matilda@hnt.se

Patrick Walldoff
Bulk - Livsmedel
010-556 31 25
070-912 32 50
patrick.walldoff@hnt.se

 
 
 

Administration

Malin Warodell
Administration
0431-44 56 50
malin.warodell@hnt.se

Marlene Persson
Administration
0431-44 91 97
marlene@hnt.se

Margareta Stürmer
Administration
0431-44 56 53
margareta@hnt.se

 

Mikaela Andersson
Föräldraledig
Administration
0431-44 56 50
mikaela@hnt.se


Sara Andersson

Administration
010-556 31 21
070-912 32 40
sara.andersson@hnt.se

Sandra Svensson
Administration
0431-44 56 51
sandra.svensson@hnt.se

Verkstaden

Verkstadschef: Bengt Leandersson
070-976 44 15, bengt@hnt.se
Personal: Fredrik, Fozzi, Niklas, Patrik, Robert B, Robert H
0431-44 91 99, verkstad@hnt.se

 

Skicka meddelande

HNT Schakt & Transport utför de flesta typer av logistik- och transportuppdrag. Med erfarenhet och bredd erbjuder vi hög service och flexibla lösningar.

Kontakta oss